Skip Navigation Links
Anasayfa
Radyo
Şair/Ses
Şiirler
Sesli Sözlük
Kayıt/Montaj
Seslendirme
Cıngıllar
Duyuru
İletişim
Skip Navigation Links
Günün Yıldızı
Haftanın YıldızlarıExpand Haftanın Yıldızları
Ünlülerden
Antolojimiz 2013
Bizden Biri
Makaleler
Etkinlikler
Video Şiirler
Anonsmatik
İngilizce Şiir
E-Posta/Kullancı Adı Şifreniz
 
 
Üye Kayıt    
 
Aktif : 72
Bugün :   7040
Toplam : 19441140
Toplam Üye: 7358
IP :   54.91.201.136
Başlangıç: 1 Mart 2011
 
Online Üyeler :  
 

1) Sairturk.com Web Sitesi, üyelik formunu eksiksiz ve geçerli olarak dolduran herkese üyelik hakkı sağlar.

2) Üye, kendisine ait olmayan 'gerçek isim ve soyadları'nı üye ismi olarak kullanamaz. Üyenin geçerli ve aktif olan bir mail adresi bildirmesi zorunludur. Üye, kayıt esnasında verdiği bilgilerin doğruluğunu onaylar ve bu bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sonucu peşinen kabul eder, kendi belirlediği mail adresi ve şifrenin kullanımından doğacak her türlü sorumluluğu  üyenin kendisi taşır.

Sairturk.com  Web Sitesine kayıtlı  bir  kullanıcı  üyeliğini iptal etmeden yeni  bir  kullanıcı  adı ile siteye  kayıt  olamaz. Şiir ve sesli şiir ekleyemez.

Birden fazla  nick alan, nickle   sitede şiir  yazan, yoruma   katılanların  üyelikleri site huzuru için  

Site yetkilileri  tarafından tek taraflı olarak iptal edilir.

3) Üyelerinin kimlik bilgileri, Sairturk.com  Web Sitesi  Gizlilik Prensipleri çerçevesinde

gizli tutulur. Ancak aşağıdaki koşulların münferiden veya toplu olarak gerçekleşmesi halinde Sairturk.com Web Sitesi üyenin kimlik bilgilerini araştırma ve açıklama hakkına sahiptir.

3.1. Resmi makamlardan üyeye yönelik bir suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi halinde,

3.2. Sairturk.com Web Sitesi  Sistemi'nin çalışmasına engel olacak herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde,

3.3. Üyenin  birden  fazla  nickle sisteme kayıt  olması   ve  site içinde  rahatsızlık vermesi durumunda sitenin genel işleyisinin bozulmaması  amacıyla yapmış  olduğu rahatsızklıkların bir  daha  vuku  bulmaması amacıyla, site  üyelerinin   haberdar  olabilecegi sekilde  yayınlanabilir.

3.4. Yukarıdaki 2. madde koşullarından dolayı üyeliği iptal edilmiş bir üyenin, yeniden üye olarak sözleşme ihlalini tekrarlaması halinde.

4) Sairturk.com Web Sitesi ne üye olmak için verdiği her bilgi Sairturk.com Web Sitesi  tarafından saklanır. Bu bilgi kesinlikle, üyenin kişisel haklarına zarar gelmemesi için saklı tutulur ve üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

Ancak üye, sadece kendisinin ulaşabileceği güncelleme alanlarında ve diğer site üyeleriyle iletişimin sağlanabilmesi için gerekli alanlarda bilgilerinin paylaşılacağını kabul etmiş sayılır; bu halde dahi Sairturk.com Web Sitesi  Gizlilik Prensipleri çerçevesindeki bilgiler kapsam dışıdır.

5) Sairturk.com Web Sitesi, içeriğinde bulunan bütün yazılı, resimli, sesli, grafik içeren veya içermeyen tablo gibi materyallerin her hakkı mahfuz olup Fikir ve Sanat Eserleri ile korunmaktadır. Aksi takdirde doğabilecek kanuni ihtilaflarda   Sairturk.com Web Sitesi, bu uyarıyı yaptığından dolayı hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu durum, aksi sayfada belirtilmiş ve-veya söz konusu materyal bir gerçek kişi adına yayınlanmışsa geçersiz sayılır.

6) Üyelik haklarının kazanılması, bu hakların sonsuza kadar süreceği anlamına gelmez.

Sairturk.com web Sitesi, üyelere sunduğu hizmetlerin ve üyeliklerinin ne kadar süreceği hakkında hiçbir garanti vermez.  Üyenin, üyelik başvurusuna yazdığı her bilgiyi doğru olarak kabul eder. Bu bilgilerin yanlış olmasından dolayı meydana gelebilecek herhangi bir teknik arıza ve/veya kanuni sakatlıktan sorumlu değildir.

7) Sairturk.com Web Sitesi, kendi sitesinin üzerinden yapılan ve zarar vereceğine inandığı her türlü haberleşmeyi, üye sayfası yayımını ve bilgi aktarımını yukarıda yazılı şartlar dahilinde istediği zaman kesme hakkını saklı tutar.

8) Üyeler yazdıkları şiirlerden ve siteye ekledikleri sesli materyallerden (mp3,wma vb..), resimlerden ,yazıların ve seslerin içeriğinden kendileri  sorumludur. Sairturk.com’un yazılanların-seslerin içeriğinden dolayı hiç bir  sorumluluğu  yoktur. Üyeler, sadece, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında hak sahibi oldukları eserleri ve sesli materyalleri,resimleri siteye ekleyebilirler.  FSEK hükümlerine aykırı olarak siteye eklenen şiirlerden, eserlerden, resimlerden ve sesli materyallerden  dolayı Sairturk.com sitesinin hukuki veya cezai veya kanuni herhangi bir sorumluluğu yoktur.  Ayrıca kanuna, ahlaka, adaba  ve   site  kurallarına uymayanların şiirleri ve yazıları bir  ihtara gerek kalmadan site yetkilileri  tarafından  silinebilir.

10) Sairturk.com’a şiir- yazı ekleyen şair-yazar,  şiirinin - yazısının tamamının site içindeki bir başka üye tarafından  seslendirmesini ve siteye eklenmesini kabul etmiş sayılır ve bu seslendirmeyle ilgili hiçbir hak talep edemez.

11) Sairturk.com Web Sitesi, bu sözleşmenin herhangi bir maddesini bir uyarı göndererek veya sitesinde ilan ederek değiştirme, yenileme veya iptal etme hakkına sahiptir. Üye olan her birey ya da kurum, bu maddeleri okumuş kabul edilir ve sonradan hiç bir itiraza mahal verilmez.

12) Sairturk.com Web Sitesi  üyeleri, diledikleri an tek taraflı olarak üyeliklerini iptal edebilirler. Ancak iptal işlemi, söz konusu kullanıcıların üyelikleri sırasında gerçekleştirdikleri icraatların sorumluluğunun sona erdiği anlamına gelmez. Üyeliği iptal edilenlerin yazmış  oldukları  yazı  ve siirler site  yönetimi tarafından  tek taraflı olarak silinebilir.

13) Sairturk.com Web Sitesi  ile üyeler arasında ortaya çıkabilecek ihtilaflarda, yayınları ve tutulan kayıtlar delil olarak kabul edilir.

14) Üyelerin veya üye olmayan kullanıcıların sitede yaptığı her adım çeşitli verilerle (ip, referer, zaman, yaptığı işlem) birlikte loglanır ve kayıtları tutulur.

15) Girdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer site üyeleri dışında üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler,  Sairturk.com Web Sitesi  şu amaçlarla kullanılabilir :

a) Ziyaretçi profili belirlemek ve analizini yapmak amacıyla,

b) Site içeriğini ziyaretçi ihtiyaç ve özelliklerine uygun olarak oluşturmak

16) Site içerisinde  meydana gelen rahatsızlıklar  sebebi ile  üyeliği  iptal edilen üyelerimizin, sitemizden çıkarılma  sebepleri diğer   üyelere  bilgi  olması amacıyla ve  olası mağduriyetleri  önlemek için gerekli görülürse  sitenin ana sayfasında  yayınlanabilir.

Bu  kurallar  üyelerimizin ve site  huzurun  sağlanması  için konulmuştur.

17) Sitemize kayıtlı her üye  ve ziyaretçi yukarıdaki maddeleri  kabul etmiş  sayılır.

 
     
Site kurallarını okumak için tıklayınız Her Hakkı Saklıdır© 2010 web:iletisim@serkanweb.com

Üye Olarak Giriş Yapmalısınız..